Предмет: Химия,
автор: tematumko
помогите
Для виготовлення цукрового сиропу було взято цукор масою 200 гі
воду об'ємом 200 см3. Обчисліть масову частку цукру в сиропі. (%) *
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ: 50%
Дано:
m(цукор) = 200 г
V(H2O) = 200 куб. см
ω(цукор)-?
Объяснение:
ρ(Н2О) = 1 г/куб. см
m(H2O) = ρ*V = 1 г/см³*200 см³ = 200 г
m(p-ну цукру) = m(цукор)+m(H2O) = 200 г+200 г = 400 г
ω(цукор) = m(цукор)/m(p-ну цукру) = 200 г/400 г = 0,5 або 50%
Відповідь: 50%
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: DinaNur
Предмет: Русский язык,
автор: dinalbina
Предмет: Русский язык,
автор: zarina20053
Предмет: Литература,
автор: skoll2hyj
Предмет: Математика,
автор: dima56748