Предмет: Физика,
автор: starman66234
Знайдіть опір ділянки кола. На реостат намотано 30м нікелінового дроту з площею поперечного перерізу 0,45 мм2. Якою є сила струму в реостаті, якщо напруга на його затискачах становить 149 В? Опір мідного дроту 1 Ом, маса 0,5 кг. Визначте довжину дроту.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1 .дано p(никелин)=0,40 Ом*м/мм2 S=0,45 мм2 l=30 м U=149 В
1) R=p*l/S=0,40 Ом*мм²*30м/0,45 мм²= 26,7 Ом
2) I=U/R=149 В/26,7 Ом= 5,6 А
2. Дано: Решение:
R= 1 Ом l=R*s/ρ; l=1 Ом*0,5мм²/0,017 Ом*мм²=29,4 м
ρ(меди)=0,017 Ом*мм²
s=0,5 м
--------------------------------------
l-?
Ответ: 29,4 м
Ответ: I=5,6 А
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: natashakas
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Ботакоз2000
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: yegor11vdv1243
Предмет: Русский язык,
автор: Elenatixomirova