Предмет: Физика,
автор: golubenkoula68
пластилінова кулька 1 масою 20 г і і втричі більше за масою кулька 2 підвищені на нитках кульку 1 відхилили від положення рівного на висоту 27 см і відпустили кулька 1 зіштовхнулася з кулькою 2 і привела до неї
1) швидкість руху кульки 1 до зіткнення:
2) швидкість руху кульок після зіткненням
3) максимальну висоту на яку піднімуть кульки після зіткнення
пожалуйста помогите ❤️
Ответы
Автор ответа:
17
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁ = 20 г = 0,020 кг
h₁ = 27 см = 0,27 м
m₂ = 3·m₁ = 3·0,020 = 0,060 кг
________________________
V₁ - ?
U - ?
h₂ - ?
1)
V₁ = √ (2·g·h₁) = √ (2·10·0,27) ≈ 2,3 м/с
2)
U = V₁·m₁ / (m₁+m₂) = 2,3·0,020 / (0,020 + 0,060) ≈ 0,58 м/с
3)
h₂ = U² / (2·g) = 0,58² / (2·10) ≈ 0,02 м или 2 см
fvybnhgbec:
здравствуйте можете ли вы мне помочь с Алгеброй пожалуйста
Вроде сделал... Но я - Физик... :)))
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Bloon
Предмет: Русский язык,
автор: АНИТА27
Предмет: Русский язык,
автор: 96848b
Предмет: Обществознание,
автор: alyonafoks