Предмет: Физика,
автор: valeriyarafikkova
4. Електровоз рухається рівномірно і проходить шлях 10 км. Яку роботу при цьому
виконує його сила тяги, якщо маса поїзда становить 5000 т, а коефіцієнт тертя
коліс об рейки 0,005?
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
F= mg
F=5000*10*0, 005=250H
A=F*S
A=10*250=2500Дж
Объяснение:
вроде так)
alisavinnichenko208:
это если не переводить
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: dimavlasov1977mariya
Предмет: Русский язык,
автор: laaromanova
Предмет: Русский язык,
автор: 8920330krestina
Предмет: Математика,
автор: arinalitvinenk1