Предмет: Физика,
автор: pidlipnakmaria
У провіднику проходить сила струму 2 А. За який час по цьому провіднику пройде заряд
величиною 1200 Кл? СРОООЧНОЛО
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
I = 2А
q = 1200Кл
Знайти:
t — ?
Розв'язання:
I = q/t
t = q/I
t = 1200Кл/2A = 600хв = 10год
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: моя4
Предмет: Русский язык,
автор: marinkavasilev
Предмет: Русский язык,
автор: zeekid
Предмет: Геометрия,
автор: неккит666
Предмет: Русский язык,
автор: Skammyerus