Предмет: Химия, автор: khrulovamirra

До 500 г 7% розчину солі додали 200г води. Визначити масову частку солі у новому розчині.​

Ответы

Автор ответа: oleksandrpetrov
1

Ответ:

5%

Объяснение:

500*0,07=35 г – солі

500+200=700 – маса нового розчину

35/700=0,05=5% – масова частка солі у новому розчині

Похожие вопросы