Предмет: Химия, автор: lisa483

зовнішній енергетичний рівень атома елемента має будову 2s². Назвіть цей елемент. Обчисліть масову частку Оксигену в його оксиді.

Ответы

Автор ответа: nastiatereshko
4

Ответ:

це елемент Be

Объяснение:

Дано: W=n×Ar/Mr×100%

BeO(оксид) Ar(O)=16

W(Be)-? Mr(BeO)=9+16=25

W(O)=16/25×100%=64%

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: кантроль
Предмет: Математика, автор: Аноним