Предмет: Химия,
автор: imperatormaxi124
До 120 г води додали 30 г солі. Яка масова частка розчиненої речовини у розчині?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Масова частка розчиненої речовини – 20%
Объяснение:
120+30=150 г – маса розчину
30/150=0,2=20% – масова частка солі
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: dragmedown1806
Предмет: Русский язык,
автор: elenabobrova
Предмет: Русский язык,
автор: Serega55rus2014
Предмет: Русский язык,
автор: лера2379
Предмет: Геометрия,
автор: texnovilka