Предмет: Химия, автор: daryakosenko

Помогите!!!!0!0!
Обчисліть масову частку розчиненої речовини у розчині, отриманого у результаті розчинення 5 г сахарози у 145 мл води.

Виберіть одну відповідь:
3,2%
3,1%
3,3%
3,4%

Ответы

Автор ответа: elizaveta3ua
5
3.3 W=5/150*100=3.3%
Автор ответа: oleksandrpetrov
13

Ответ:

3,3%

Объяснение:

145+5=150 г – маса розчину

5/150≈0,033=3,3% – масова частка сахарози

Похожие вопросы