Предмет: Физика,
автор: olgababoshkomap5nc7h
Визначте силу струму на ділянці кола, яка складається з трьох послідовно з'єднаних резисторів опорами 15 Ом, 20 Ом і 10 Ом. Загальна напруга на всій ділянці 90 В.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
I=2A
Объяснение:
При послідовному зєднанні струм у резисторах буде однаковий і становитиме : I=U/∑R=90/45=2A
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: rudnj341
Предмет: Окружающий мир,
автор: NIKITOS90267
Предмет: Русский язык,
автор: semernikova
Предмет: Информатика,
автор: annaivshina05
Предмет: Алгебра,
автор: zhenyad65