Предмет: Физика, автор: deleted-20187992

Визначте швидкість з якою після взаємодії рухатиметься візок, якщо його маса 80 кг і до взаємодії він рухався зі швидкістю 5 м/с за умови, що людина масою 45 кг бігла зі швидкістю 2,5 м/с назустріч візку і застрибнула в нього

Пожалуйста не отказывайтесь!!!!!!!!!!!!​

Ответы

Автор ответа: naskanovopoltseva
1

Ответ:

Начальная сумма импульсов:

M*V - m*v = 80*1,5 - 60*5 = -180 кг*м/с

Конечный импульс:

(M+m)*U = (80+60)*U = 140*U

Приравниваем:

140*U = - 180

U = - 180 / 140 ≈ -1,3 м/с  (тележка движется в противоположном начальному направлению)

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: хозина007
Предмет: Химия, автор: anuki7