Предмет: Физика,
автор: volosenukv6
Брусок масою 2 кг за допомогою пружини жорсткістю 50h на метр рівномірно тягнуть уздовж стола чому дорівнює видовження пружини якщо коефіцієнт тертя між бруском і столом становить 0.25
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Видовження = 0,1 м
Объяснение:
Сила = F тер= mg*мю= 2*10*0,25= 5 Н
Видовження 5/50 = 0,1 м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ЛераБ2309
Предмет: Русский язык,
автор: OlgaVolga16092
Предмет: Русский язык,
автор: kama36
Предмет: Алгебра,
автор: diana920040417