Предмет: Химия, автор: evgendoskaluk

калій гідроксиду масою 28г пропагував із сульфатною кислотою. обчисліть солі, що утворилася​

Ответы

Автор ответа: viktorpolezaev62
0

Дано:

m(KOH)=28 г

Найти:

m(K2SO4)=?

Решение:

2KOH+H2SO4=K2SO4+2H2O

n(KOH)=m/M=28г : 56г/моль=0,5 моль

M(KOH)=39+1+16=56г/моль

n(KOH)=n(K2SO4)= 0,5*1/2=0,25 моль

m(K2SO4)=n*M=0,25 моль*174г/моль=43,5 г

M(K2SO4)=39*2+32+16*4=174г/моль

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: zapad1a