Предмет: Математика, автор: arinakylunchenko

За 2кг печива і 3кг цукерок заплатили 128грн. Скільки коштує кілограм печива і кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 11грн​

Ответы

Автор ответа: iramazurk
3

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Печенье - х

Конфеты - х + 11

2х + 3(х + 11) = 128

2х + 3х + 33 = 128

5х = 128 - 33

5х = 95

х = 95 : 5

х = 19

Печенье (х) = 19 гривен за 1 кг

Конфеты (х + 11) = 19 + 11 = 30 гривен за 1 кг

(2*19) + (3*30) = 38 + 90 = 128

Автор ответа: lovemesa
0

Ответ:

печива-64грн

цукерок-75грн

Пошаговое объяснение:

1) 128:2=64грн (печива за 2кг)

2) 64+11=75грн (цукерок за 3кг)

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: nikita2523