Предмет: Математика,
автор: arinakylunchenko
За 2кг печива і 3кг цукерок заплатили 128грн. Скільки коштує кілограм печива і кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 11грн
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Печенье - х
Конфеты - х + 11
2х + 3(х + 11) = 128
2х + 3х + 33 = 128
5х = 128 - 33
5х = 95
х = 95 : 5
х = 19
Печенье (х) = 19 гривен за 1 кг
Конфеты (х + 11) = 19 + 11 = 30 гривен за 1 кг
(2*19) + (3*30) = 38 + 90 = 128
Автор ответа:
0
Ответ:
печива-64грн
цукерок-75грн
Пошаговое объяснение:
1) 128:2=64грн (печива за 2кг)
2) 64+11=75грн (цукерок за 3кг)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: snv1611
Предмет: Русский язык,
автор: jusper
Предмет: Английский язык,
автор: max01041
Предмет: Русский язык,
автор: Хава1993
Предмет: Физика,
автор: nikita2523