Предмет: Химия,
автор: chupinanastya07
скільки солі і води потрібно взяти для приготування 250 г 40-го розчину?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 250 * 40 / 100% = 100 г
m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 250 - 100 = 150 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: dmytrashlesya
Предмет: Русский язык,
автор: ak4701
Предмет: Русский язык,
автор: Омолодит
Предмет: Математика,
автор: APiskun1981
Предмет: Обществознание,
автор: sasha15667890