Предмет: Химия, автор: rogachleila

2) В реакцію вступили: 2 моль літій оксиду і вода. Внаслідок реакції сполучення утворився літій гідроксид. Розрахувати кількість речовини утвореного гідроксиду

Ответы

Автор ответа: NataVietnam
1

Ответ:

4 моля

Объяснение:

Li2O + H2O → 2LiOH

Раз оксида лития 2 моля, то (так как гидроксида получается в два раза больше), 2х2=4 моля

Можно посчитать массу:

М(LiOH)=7+16+1=24 гр/моль

4 моля х24гр /моль=96 гр

Похожие вопросы