Предмет: Физика,
автор: elinaorlova2006
З нерухомого човна, маса якого 120 кг, стрибає хлопчик
масою 60 кг зі швидкістю 2 м/с. Визначте швидкість
руху човна після того, як знього стрибнув хлопчик.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Пусть швидкість човна після стрибка "х".
Применим равенство импульсов тел.
40*1 = 50*х.
Отсюда х = 40*1/50 = 0,8 м/с.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nanostlalk
Предмет: Русский язык,
автор: sidodo
Предмет: Английский язык,
автор: SonyaBelyankina
Предмет: Литература,
автор: kitcuni1
Предмет: Информатика,
автор: Veramod6