Предмет: Химия,
автор: nyaonik
срочно нужно решить задачу
обчисліть масу солі яка утворилася внаслідок взаємодії хром(III) хлориду з сульфатною кислотою масою 29.4г
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(H2SO4)=29,4 г
Найти:
m(Cr2(SO4)3)=?
Решение:
2CrCl3+3H2SO4=Cr2(SO4)3+6HCl
n(H2SO4)=m/M=29,4 г:98г/моль=0,3 моль
M(H2SO4)=1*2+31+16*4=98г\моль
n(H2SO4)=n(Cr2(SO4)3)= 0,3*1/3=0,1 моль
m(Cr2(SO4)3)=n*M=0,1 моль*392г/моль=39,2 г
M(Cr2(SO4)3)=52*2+(32+16*4)*3=392г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Таня300989
Предмет: Русский язык,
автор: cdhdbdhdv
Предмет: Русский язык,
автор: kamranguliev
Предмет: Математика,
автор: Pоmа
Предмет: Химия,
автор: 74рапор