Предмет: Химия,
автор: runsalaskokhman31
маса кислоти що утворюється за повною взаємодією 0,2 моль фосфору V оксиду з водою
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
0,2 моль Х г
P2O5 + 3H2O = 2H3PO4
n=1 моль n=2 моль
М = 98 г/моль
m=196 г
0,2 моль Р2О5 - Х г Н3РО4
1 моль Р2О5 - 196 г Н3РО4
m(H3PO4) = 0,2 * 196 / 1 = 39,2 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: аделина080105аделина
Предмет: Русский язык,
автор: aleksei02092003
Предмет: Русский язык,
автор: shinkatya1
Предмет: Русский язык,
автор: Валерия7326
Предмет: Геометрия,
автор: Nastya14atr