Предмет: Физика, автор: Аноним

на тіло масою 5кг діють дві перпендикулярні сили 6H і 8H, знайти з яким прискоренням прискорюється тіло? СРОЧНО ПЖ

Ответы

Автор ответа: mizierakxx
2

Відповідь:

a=10/5=2

Пояснення:

F1= 6 H

F2= 8 H

m= 5 кг

а - ?

a= F/m

F=\sqrt{F^{2}_{1}+F^{2}_{2} }

F=\sqrt{6^{2}+8^{2}  }=10(H)

a=H/кг=кг*м/с^2*кг=м/с^2

a=10/5=2(М/с^2)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: егорответ