Предмет: Литература, автор: panzirivan

Охарактеризувати героїв "Міщанин Шляхтич"
Срочно​

Ответы

Автор ответа: DevilEyses
0

Відповідь:

Журден – головний герой «Міщанин-шляхтич», для якого бажання стати дворянином – прекрасна мрія. Пристрасно бажаючи здійснити цю мрію, Журден ні про що не може міркувати розсудливо, тому його дурять всі навколишні, в тому числі вчителі лінгвістики, філософії, танців, фехтування. Однак при всій пристрасті «одворянитися» Журден зберігає свою живу натуру і залишається самим собою: даючи гроші в борг, він завжди знає їм рахунок; якщо його розсердити, він лається і б’ється, забуваючи всі великосвітські правила; він прославляє науку за те, що існують голосні й приголосні, приходить в захват від того, що говорить прозою.

Г-жа Журден – дружина, в порівнянні з чоловіком розумна і начитанна, обдурити не просто, відразу бачить підступ. Дружина Журдена, істинна представниця дворянства. Це розсудлива, практична жінка з почуттям власної гідності. Вона всіма силами намагається протистояти манії свого чоловіка, його недоречним претензіям: «Ти збожеволів на всіх цих примхах, муженек. І почалося це у тебе з тих пір, як ти здумав водитися з важливими добродіями ». Всі зусилля пані Журден спрямовані на те, щоб очистити будинок від непрошених гостей, які живуть за рахунок її чоловіка і використовують його довірливість і марнославство в своїх цілях: «Ось що, гони-но ти своїх вчителів в шию з усією їх тарабарщиною».

Люсіль – вперта, закохана в Клеонта, дочка Журдена. Люсіль отримала гарне виховання, вона любить Клеонта через його достоїнства. Тому, не знаючи про задум коханого та його слуги, щиро обурюється і пручається спробі батька видати її заміж за сина турецького султана: «Ні, батюшка, я вже вам сказала, що немає такої сили, яка примусила б мене вийти заміж за кого- | небудь, крім Клеонта

Люсіль – вперта, закохана в Клеонта, дочка Журдена. Люсіль отримала гарне виховання, вона любить Клеонта через його достоїнства. Тому, не знаючи про задум коханого та його слуги, щиро обурюється і пручається спробі батька видати її заміж за сина турецького султана: «Ні, батюшка, я вже вам сказала, що немає такої сили, яка примусила б мене вийти заміж за кого- | небудь, крім Клеонта ».

Клеонт – закоханий в Люсіль. Клеонт шляхетний не по походженню, а за характером, він чесний, правдивий, люблячий. Клеонт впевнений, що тільки душевне благородство людини та її розумна поведінка в суспільстві є істинними. На його думку, всякий обман кидає на людину тінь. В образі Клеонта втілився ідеал класицизму: Поправді шляхетною людиною міг бути тільки той, хто у своїй поведінці керувався вимогами розуму, виходив з того, що прийнято було вважати добром.

Граф Дорант  має шляхетне походження, вишукані манери, підкупливу зовнішність. Але при цьому він жебрак авантюрист, шахрай, заради грошей готовий на будь-яку підлість, навіть на звідництво.

Ков’єль – слуга Клеонта, закоханий в Ніколь. Саме він придумав виставити свого господаря сином турецького султана, щоб батько його коханої Люсіль, дав згоду на шлюб.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: mangleanimatron2
Помогите умоляю!
1. Закончи высказывание.

Имена существительные, которые можно заменить местоимением ОН, - ….

а) женского рода

б) мужского рода

в) среднего рода

2. У имен существительных какого рода не могут быть окончания –о, - е?

а) женского рода

б) мужского рода

в) среднего рода

3. Какое слово может употребляться в речи и как имя существительное женского рода, и как имя существительное мужского рода?

а) задира

б) обманщик

в) бездельник

4. В какой строчке имена существительные записаны в таком порядке:

м.р., ср.р., ж.р.?

а) весло, парус, лодка

б) стакан, тарелка, дупло

в) скворечник, дупло, кормушка

5. Выбери ряд существительных мужского рода:

а) дом, окно, дверь

б) друг, слон, цветок

в) парта, солнце, книга

6. Выбери ряд существительных женского рода:

а) сын, звонок, мяч

б) птица, береза, картина

в) поле, пенал, стол

7. Выбери ряд существительных среднего рода:

а) солнце, небо, поле

б) брат, кот, собака

в) стекло, вода, звезда

8. Ученики определяли род имён существительных Проверь их работу. Кто из учеников допустил ошибку?

Алла: дровосек (м.р.), собака (ж.р.), одеяло (ср.р).

Ваня: воздух (м.р.), степь (ж.р.), весло (ср.р).

Петя : пароход (м.р.) , оса(ж.р.), учитель (ср.р).

а) Алла

б) Ваня

в) Петя

9. У каких существительных невозможно определить род?

а) брюки

б) макароны

в) вилки

г) ножницы

д) щипцы

е) ножи

ж) ботинки

10. Выдели существительные среднего рода:

а) какао

б) радио

в) кофе

г) шоссе

д) такси

Желательно прошу тех кто шарит ПО Русскому языку!