Предмет: Физика, автор: barbariska680

Яка маса алюмінію витрачена на виготовлення реостата з опором 36 Ом , якщо для його намотки використали дріт з поперечним перерізом 3мм2

Ответы

Автор ответа: vadim17081
7

Ответ:

напишемо формулу опору провідника:

R=ρl/S

l=RS/ρ

l=36*3*10^-6/2,82 * 10−8=3829.787 м

V=πSl=3.6094 м^3

Об'єм шукаємо за формулою об'єму циліндру.

m=ρV=9745.6214 кг

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Zhenuy1