Предмет: Химия,
автор: andrejarhitektor
СРОЧНО 40 балов! Мідь масою 1,92 г повністю прореагувала з концентрованою сульфатною кислотою. Обчисліть об'єм газу (н. у.), що виділився. Назвіть газ.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Мідь масою 1,92 г повністю прореагувала з концентрованою сульфатною кислотою. Обчисліть об’єм газу (н.у.), що виділився. Назвіть газ.
Відомо: m(Сu)=1,92 г
Знайти: V(SO2)-?
Розв'язування
Записуємо рівняння реакції:
1,92 г x л
Cu + 2H2SO4 (конц.) = CuSO4 + SO2↑ + 2H2O
64 г 22,4 л
M(Cu)=64 г/моль, маса 1 моль=64 г
За н.у. 1 моль газу займає об'єм 22,4 л
x=V(SO2)=1,92 г • 112 л : 64 г=0,672 л
Відповідь: 0,672 л SO2, сульфур (IV) оксид
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: ваги1
Предмет: Русский язык,
автор: polevaolga2013
Предмет: Окружающий мир,
автор: ваги1
Предмет: Литература,
автор: Yulja12
Предмет: Математика,
автор: Аноним