Предмет: Физика, автор: uliaklevcova27

По дротині із вольфраму протікає струм 20 А. Визначте напругу, прикладену до цієї дротини, якщо її довжина 4 км, а площа перерізу 0,2 см2.
ПОМОГИТЕ 15 БАЛЛОВ ❤️​

Ответы

Автор ответа: vadim17081
3

Ответ:

опір дротини шукається за формолую:

R=ρl/s=0,087*4000/0.2*10^-4=348/0.000004=87 мОм

U=I*R=20*87*10^6=1.74 гВ

Похожие вопросы