Предмет: Химия,
автор: hrechkochristin
Даю 50 балов
Яка маса алюміній сульфату необхідно для взаємодії з 3 моль натрій гідроксиду?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Х г 3 моль
Al2(SO4)3 + 6NaOH = 2Al(OH)3 + 3Na2SO4
n=1 моль n=6 моль
М=342 г/моль
m=342 г
Х г Al2(SO4)3 - 3 моль NaOH
342 г Al2(SO4)3 - 6 моль NaOH
m(Al2(SO4)3) = 342 * 3 / 6 = 171 г
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Сатцуки
Предмет: Русский язык,
автор: tulegenkonakba
Предмет: Русский язык,
автор: nastya141283
Предмет: История,
автор: dayanKhamitov