Предмет: Українська мова, автор: sonechkakov1

Твір роздум на тему " Чи потрібно в житті милосердя?" на основі людських вчинків​

Ответы

Автор ответа: pandochel
46

Ответ:

Милосердя… Ми часто чуємо це слово, та не завжди усвідомлюємо його значення. Що ж означає «бути милосердним»? На мою думку, людина обов’язково повинна мати таку якість, як милосердя, адже саме вміння співчувати, допомагати тому, хто потрапив у складну ситуацію і робить людину людиною.

Сьогодні світ змінився. Кожен намагається досягти своєї мети, часто просто йдучи по головам інших. Чи потрібне зараз милосердя, адже його прояв дехто вважає проявом слабкості? На мою думку, кожен з нас замислювався над цим питанням.

Для того, щоб бути милосердним, потрібно вміти прощати, бути щирим та справедливим. Чи є у нас ці якості? Як на мене, милосердя – це прояв великодушності навіть до того, до кого не завжди хочеться його проявляти. Виявляти милосердя нелегко. Сьогодні багато різноманітних благодійних фондів, багато заможних людей жертвують до них чималі суми грошей. Так, це милосердя. Таким чином вони допомагають хворим дітям, тим, хто постраждав від стихійних лих та іншим. Але часто це робиться для того, щоб підвищити свої рейтинги або зменшити податки. Звичайно, тим, кому вони допомагають, це неважливо, для них це інколи останній шанс. Але чи проявляють ці добродії милосердя у своїй душі? Як на мене, навряд чи.

Мало таких людей, яких дійсно можна назвати милосердними. Адже всі ми співчуваємо дітям, хворим на невиліковні хвороби, але коли показують по телебаченню ролики, у яких вони та їхні батьки просять про допомогу, найчастіше ми перемикаємо телеканал «щоб не засмучуватись». Чи часто ми намагаємось допомогти, хай навіть зовсім незначною сумою грошей?.. Кожен сам знає відповідь на це питання. Ми всі милосердні на словах.

Та є у світі і приклади справжнього милосердя, самовідданості іншим. Усі знають про Матір Терезу, яка усе своє життя присвятила допомозі бідним та знедоленим. Її ім’я сьогодні є тотожним слову «милосердя». Ця жінка дійсно робила дива: вона збирала гроші та гуманітарну допомогу постраждалим від усіляких стихійних лих, піклувалася про хворих… А найголовніше – вона робила це від душі. Кажуть, вона зцілювала словом. І це дійсно так, адже слово, яке сповнене співчуття та доброти справді лікує будь-які душевні рани і допомагає вилікувати фізичні.

Тож чи потрібно сьогодні бути милосердним? Як на мене, кожен сам має вирішити для себе це питання. Але не слід забувати про те, що саме вирізняє людину, робить її людиною. Зараз мало хто допоможе бабусі перейти через дорогу, підійде до незнайомої людини, якій раптом стало зле. Люди стали злими, їм немає діла до чужих проблем чи турбот. Кожен думає лише про себе, про власне благополуччя, прагне покращити своє життя. А мені здається, що саме милосердя в наш час нам найбільше не вистачає.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: rudoldtadt
Нужно сделать пересказ, но грамотно и без переводчика
For traditional stores, online shopping has become a cause for concern in a difficult retail environment. The Internet is accounting for more spending than ever. In addition, It also makes it easier for consumers to compare prices in across a far bigger selection of items than a trip to the high street.
'The way the Internet encourages people to shop about is having a big impact on the market,' says Nick Gladding of Verdict Research, a consultancy. Internet retailers have been able to offer cut- throat prices because they do not have to bear the cost of running a physical shop.
Price-comparison websites, such as Kelkoo, where a shopper can compare compare prices on any product from DVDs to Prada perfume to get the best deal, make the market even more competitive. 'It is a lot more competitive online because you are always just one click away from a rival,' says a CEO.
Retailers selling electrical goods have been particularly hit by the Internet, as items such as televisions and DVD players become more common purchases. This creates a dilemma for retailers who sell products both online and in shops.
Some bricks-and-roortar retailers are adopting a model of dual pricing in order to keep their position online while maintainig margins in their shops. Mr Gladding says dual pricing will become harder to practise as consumers become better at surfing the Internet, 'In the longer run, prices must come together,' he says.
To be successful in operating in the online and offline world, retailers should probably try to integrate the two as much as possible. Some businesses, for example, have set up their operation to allow customers to shop online, over the telephone or in stores.