Предмет: Физика, автор: mozejkomisa638

Який струм тече через вольтметр, якщо його опір 12 кОм і він показує 120 В?

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Ответ:

I=U/R=120/12000=0,01A=10мА

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: vladislav98929