Предмет: Физика,
автор: kakarot96
Удень за температури 20 градусів відносна вологість повітря становила 65%.
Скільки води у вигляді роси виділиться з 50м3 повітря уночі, коли температура повітря знизиться до 7 градусів
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
17,2 г
Объяснение:
Відносна вологість це ч=р/р20=0,65
р=0,65*р20
Кількість води в 1 м3
m=p-p7=0,65*17,3-7,8=3,44 г/м3
З 5м3 випаде росою 3,44*5=17,2 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kattiee2a
Предмет: Русский язык,
автор: olgaashigova
Предмет: Русский язык,
автор: Anar9928
Предмет: Английский язык,
автор: Тупень101
Предмет: Русский язык,
автор: Лохлохлошка