Предмет: Химия,
автор: danaternov2007
Терміново!!!
Яка маса магній оксиду утвориться під час взаємодії магнію з 11,2 л кисню???
Ответы
Автор ответа:
0
В: 20
11,2:22,4=0,5 моль
0,5*40=20 г
11,2:22,4=0,5 моль
0,5*40=20 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: gleb2003galert
Предмет: Русский язык,
автор: Foxyk333
Предмет: Английский язык,
автор: зула1
Предмет: История,
автор: lilianikogosyan