Предмет: Физика, автор: mashhryl

СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛОВ 1.Хлопчик масою 40 кг, що біжить зі швидкістю 7,2 км/год , наздоганяє візок масою 80 кг, що рухається із швидкістю3,6 км/год, і стрибає на нього. З якою швидкістю рухатиметься візок з хлопчиком?

Ответы

Автор ответа: osadchykalina
6

Объяснение:

U=40*7,2+80*3,6/50+80=288+288/120=24/5=4,8

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nastyakot1996