Предмет: Химия, автор: eva0690212511

До 600 г розчину натрій хлориду з масовою часткою 24 % додали 360 г води. Яка масова частка (%) натрій хлориду в розчині після його розбавлення

Ответы

Автор ответа: 22larchik50
38

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 600 г

w(NaCl₂) = 24%

m(H₂O) = 360 г

Найти:

w₁(H₂O) - ?

Решение:

m(NaCl) = w(NaCl)*m(розч.) /100 = 600*24/100 = 144 г

m₁(розч.) = m(розч.) + m(H₂O) = 600+360 = 960 г

w(NaCl) = 144/960*100% = 0,15 = 15%

Ответ: масова частка солі в одержаному розчині - 15%.


darinalosovska: Спасибо большое,я не так поняла тему,а ты мне помогла:>
22larchik50: Не за что. Была рада помочь)))
Похожие вопросы