Предмет: Химия,
автор: Anonymous5322
Обчисліть масову частку Карбону в 2-амінопропановій кислоті.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
NH2-СH(СН3)-СООН (хім.формула) C3H7NO2(рац.формула)
Mr(C3H7NO2)=3×Ar(C)+7×Ar(H)+Ar(N)+2×Ar(O)=3×12+7×1+14+2×16=89
ω(C)=(3×Ar(C) / Mr(C3H7NO2) )×100%=(3×12/89)×100%=40,45%
Відповідь: ω(C)=40,45%
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: marinapletneva1
Предмет: Английский язык,
автор: ehutton
Предмет: Химия,
автор: midov2001murat
Предмет: География,
автор: Аноним