Предмет: Химия,
автор: Turbo2136k
яка кількість речовини міститься в 24,5 грам сульфатної кислоти H2SO4
пж, срочно
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(H2SO4) = 24,5 г
M(H2SO4) = 98 г/моль
Найти
n(H2SO4)
n(H2SO4) = m/ М = 24,5 / 98 =0,25 моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ник14561
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: AlexanderAyakov
Предмет: Русский язык,
автор: vipchik3
Предмет: Английский язык,
автор: milaskadaaska