Предмет: Физика, автор: temtemuh021677

6. (1,56) Тіло об'ємом 2 x 1,5 х 0,5 м повністю занурена у воду.
Визначити виштовхувальну силу, що діє на тіло.​

Ответы

Автор ответа: kartoshkaaaa4
0

Объяснение:

F=pgv

p-плотность воды

g=10

V=2×1.5×0.5

F=10×1000×2×1.5×0.5

Похожие вопросы