Предмет: Химия, автор: dominichkaaa

No 3. У 180мл води розчинили 20г солі.
Обчисліть масову частку солі в розчині.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: nanusia618
5

Ответ:

Объяснение:

маса розчину=180+20=200г

масова частка солі=20/200*100=10%

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Tedmedved99
Предмет: Геометрия, автор: vasaf739p5ue6h