Предмет: Физика,
автор: ira2006kostyuchyk
Куля-пілот, об'єм якого дорівнює 3300 дм³, наповнена гелієм. Вкажи, яку підйомну силу має куля. Густина гелію дорівнює 0,18 кг/м³. Вважай g = 9,8 Н/кг.
t8ezyQ:
F=pж*g*V=19300*9,8*0,000032=6,05248≈6,052
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
utditditxjfxjgxit
Объяснение:
usursufxkgcluckhc
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 150лизаумная
Предмет: Русский язык,
автор: vladokn1
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Olgabratko
Предмет: Литература,
автор: Дарьяна2007
Предмет: Алгебра,
автор: Ева1204