Предмет: Физика, автор: veronika03123



1.  Напруга на з'єднанні 60 В. R1 = 6 Ом,  R2 = 3 Ом,  R3 = 5 Ом,   R4 = 7 Ом,    R5 = 30 Ом. Визначте загальну силу струму у з'єднанні.​

Ответы

Автор ответа: pasabondarenko470
8
1,1 ампер - сила струму

nyashaXD: можете,будь ласка, розписати те, як ви вирішили
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Розочка1134