Предмет: Физика, автор: yavelychko

15.22. Виконуючи дослід, учень склав електричне коло
й за допомогою амперметра виміряв силу струму
(див. рисунок). Визначте за даними досліду напру-
гу на полюсах джерела струму.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: ortinskaandriana
9

Ответ:

Дано:

R1= 0,5 Ом

R2= 2,5 Ом

І=1 А

U=?

розв'язування:

опори з'єднані послідовно тому використовуємо таку формулу

R=R1+R2

щоб знайти U використовуємо закон Ома

I=U:R

U=I*R

R= 2,5+0,5= 3 Ом

U= 1*3= 3B

Відповідь: напруга =3B

Похожие вопросы