Предмет: Химия, автор: annadpua2006

Соду масою 25 г розчинили у воді об’ємом 175 мл. Знайдіть масову частку речовини в розчині.​

Ответы

Автор ответа: oleksandrpetrov
0

Ответ:

Масова частка соди в розчині – 12,5%

Объяснение:

175 + 25 = 200 \text{(г) – маса розчину} \\ 25 \div 200 = 0.125 = 12.5\% \text{ – масова частка соди в розчині}

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним