Предмет: Химия,
автор: annadpua2006
У воді масою 225 г розчинили цукор масою 75 г. Знайдіть масову частку речовини в розчині.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Масова частка цукру в розчині – 25%
Объяснение:
mречовини =40г mречовини
Vводи = 160 мл ω розчину=--------------
ƍводи = 1 г/мл mрозчину
Знайти: mрозчину = mречовини + mводи
ω розчину mводи = Vводи × ƍводи = 160 мл × 1г/мл = 160 г
mрозчину = 160 г + 40 г = 200 г
40 г
ω розчину=-------------- × 100% = 20 %
200 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: jesica82
Предмет: Русский язык,
автор: kis2511
Предмет: Русский язык,
автор: slon2008
Предмет: Литература,
автор: vasiltsov971p5tviw
Предмет: Русский язык,
автор: svetik1510
Дано: Розв’язання
mречовини =50г mречовини
mводи = 450г ω розчину=--------------
Знайти: mрозчину
ω розчину mрозчину = mречовини + mводи
mрозчину = 50 + 450 = 500 г
50 г
ω розчину=-------×100 % = 10 %
500