Предмет: Химия,
автор: vanyam970
Оцет є розчином етанової кислоти з масовою часткою її 9%.Обчислить масу розчину з масовою часткою етанової кислоти 80%, яку необхідно взяти для приготування оцту 2кг.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1775 г
Объяснение:
Розв'яжемо цю задачу за допомогою хреста
80 9
\ /
9
/ \
0 71
Всього частин = 71+9 = 80
На 1 частину припадає 2000 г/80 = 25 г
m(H2O) = 25 г*71 = 1775 г
Відповідь: 1775 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: LenochkaNau
Предмет: Русский язык,
автор: даша25102003
Предмет: Русский язык,
автор: Лёля11Щербакова
Предмет: Химия,
автор: Karina0957
Предмет: Математика,
автор: edeeeeeeffer