Предмет: Химия,
автор: darinanapilova
Зазнач масу солі, яка утвориться в результаті взаємодії кислоти H2S з Zn масою 227,5 г.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(Zn) =227,5г
Найти:
m(ZnS)-?
Решение :
H2S+Zn=ZnS+H2
n(Zn)=m/M=227,5г:65г/моль=3,5моль
M(Zn) =65г/моль
n(Zn)=n(ZnS)=3,5моль
m(ZnS)=n*M=97г/моль*3,5моль=339,5г/моль
M(ZnS) =65+32=97г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: LalkaOlya1
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: msangel2305
Предмет: Математика,
автор: дюха55
Предмет: Английский язык,
автор: LemanAx