Предмет: Українська мова,
автор: semshpak2009
оторний човен проплив 46,68 км за течією річки, та 49,7 км проти течії річки. Скільки часу рухався човен, якщо його власна швидкість дорівнює 37,2км/год, а швидкість за течією річки - 1,7 км/год?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2,6 год
Объяснение:
37,2 + 1,7 = 38,9 (км/год) швидкість катера за течією
37,2 - 1,7 = 35,5 (км/год) швидкість катера проти течії
46,68:38,9=1,2 (год) час за течією
49,7:35,5=1,4 (год) шлях проти течії
1,2 + 1,4 = 2,6 (год) рухався човен
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: SharpPlay
Предмет: Русский язык,
автор: ksenia112701
Предмет: Английский язык,
автор: vutyan
Предмет: Биология,
автор: alim35