Предмет: Химия, автор: forzaplay228

1. 120 г розчину міститься 24 г натрій хлориду. Визначимо масову
частку натрій хлориду у розчині.
Дано:​

Ответы

Автор ответа: izacoom2003
7

Відповідь:

120 г розчину міститься  24 г натрій хлориду. Визначимо масову частку натрій хлориду у розчині.

Дано:

m(розчину) = 120 г

m(NaCl) = 24 г

Знайти:

ω(NaCl) - ?

Розв'язання:

Формула:  ω(речовини) = m(речовини) / m(розчину);

ω(NaCl) = m(NaCl) / m(розчину) = \frac{24}{120}=\frac{24*24}{120*24}=\frac{1}{5} =0,2

Відповідь:  ω(NaCl)=0,2.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Марина45455211