Предмет: Математика,
автор: albinapetruna
Мама купила 2,3 кг огірків та 1,4 кг помідорів, заплативши 185,08 грн. Скільки коштує 1 кг огірків , якщо 1 кг помідорів коштує 42,5грн?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
условие поняла, объясню на русском :
1)42,5 ×1,4 = 59,5 грн - сколько потратила на помидоры
2)185,08 -59,5 = 99.03 грн- деньги, потраченные на огурцы
3)99.03:2.3 =43,0565217391
модно округлить до 44 грн
albinapetruna:
а чого у 2 дії відповідь 99.03 а не 125.58
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: batova1961
Предмет: Русский язык,
автор: TORIYNAdelinka
Предмет: Русский язык,
автор: YankaObada2
Предмет: Литература,
автор: sssr518
Предмет: Геометрия,
автор: настя7545