Предмет: Химия,
автор: annhalan7
обчисліть масу ртуті, що утвориться в результаті термічного розкладу меркурій(2) оксиду масою 43,4 г
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
43,4 г Х г
2HgO = 2Hg + O2
n=2 моль n=2 моль
М=216,5 г/моль М = 200,5 г/моль
m=433 г m=401 г
43,4 г HgO - Х г Hg
433 г HgO - 401 г Hg
m(Hg) = 43,4 * 401 / 433 =40 г
danil9153:
здравствуйте
https://znanija.com/task/44386154?utm_source=android&utm_medium=share&utm_campaign=question
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: fawarit009
Предмет: Английский язык,
автор: UchenikVolodya
Предмет: Українська мова,
автор: Катенок1999
Предмет: Математика,
автор: fed0roffr
Предмет: Русский язык,
автор: dvor04