Предмет: Физика, автор: vladiklinskii

За допомогою важеля припідняли двері вагою 0,84 кН, діючи на довге плече силою 30 Н. При цьому виконали механічну роботу 26 Дж. На яку висоту припідняли двері і якою є відстань, на яку перемістився кінець довгого плеча важеля?

Ответы

Автор ответа: DedStar
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

F₁ = 0,84 кН = 840 Н

F₂ = 30 H

А = 26 Дж

___________

h₁ - ?

h₂ - ?

Из формулы:

A = F₁·h₁

h₁ = A / F₁ = 26 /840 ≈  0,03 м  или    3 см

h₂ = A / F₂ = 26 / 30 ≈ 0,87 м  или   87 см


vladiklinskii: Можешь еще помочь https://znanija.com/task/43738336
vladiklinskii: Или https://znanija.com/task/43738336
Похожие вопросы