Предмет: Химия,
автор: kidanova2000
виговте розчин глюкози С⁶H¹²O⁶ масою 80г з масовою часткою речовини 4%. Обчисліть , яку масу води треба долати , щоб отримати розчин з масовою часткою глюкози 0.2.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1. 100г р-ну - 4г глюкози
80г - х
х= (80х4)/100= 3,2г глюкози
2. 80-3,2= 76,8г води
3. 100г р-ну - 0,2г глюкози
х - 3,2г глюкози
х= (100х3,2)/0,2=1600г розчину
4. 1600-80= 1520г води треба додати в розчин
Объяснение: 3,2г глюкози + 76,8г води
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: папа81
Предмет: Русский язык,
автор: kim123kim24
Предмет: Русский язык,
автор: vipkuksilov
Предмет: Математика,
автор: ddrtyu667
Предмет: Русский язык,
автор: mansurova2002