Предмет: Физика, автор: vasilvakarina1

визначте силу струму в резистрі якщо за 5 хв через його поперечний переріз пройшов заряд що дорівнює 1200 Кл​

Ответы

Автор ответа: illamuravskij008
1

Ответ:

240

Объяснение:

I=g/t=1200:5=240А

Автор ответа: katrinka5591
4

Ответ:

Дано:

t=5 хв=300с

q=1200 Кл

Знайти: I-?

Розв'язання:

I=q:t

I=1200:300=4 А.

Похожие вопросы