Предмет: Химия,
автор: koliva1
До складу органічної речовини входять: 54,54% Карбону, 9,1% - Гідрогену і Оксиген. Відносна густина парів за киснем 2,75. Визначте молекулярну формулу.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
С4Н8О2
Объяснение:
Вміст у %
С-54,54
Н-9,1
О=36,36(100-(54,54+9,1))
Д(О2)=2,75
М=2,75*32=88
88-100% 88-100% 88-100%
Х=54,54% Х-9,1% Х-36,36%
Х=48(/12=4) Х=8(/1=8) Х=32(/16=2)
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: dilek1
Предмет: Русский язык,
автор: 11121981
Предмет: Русский язык,
автор: minicotic01
Предмет: Окружающий мир,
автор: 5di20si